| anonim_4396 a întrebat:

Am un procesor http://www.emag.ro/......Q5WXBBBM/, dar cand bag windowsu 7 pe 64Bit imi ajunge procesorrul pana la 100% numai daca vreau sa ma uit la un film si se blocheaza imi puteti spune ce problema are?
Nu am placa video dar am pus din Ram 512 ca video + ca pe 32 bit urca cu cs go sau sniper elite 3 la max 40%
CINE MA POATE AJUTA? DAU FUNA

1 răspuns:
| Ineys a răspuns:

Cati GB rami ai? Ei s-ar putea sa fie problema, minim 4 GB pentru 64 bit, recomandat ar fi 8 GB.