| ZahariMilianBogdan a întrebat:

Am un ps 3 super slim 12 gb si mi-am luat fifa 15 si am o problema, ca la unele echipe cu care joc nu pot vedea mingea. Cum as putea rezolva ca sa vad minge mereu la fiecare echipa cand joc?

1 răspuns:
| Enh_Robert_1992 a răspuns:

Daca este cd original inseamna ca problema e de la consola deci incearca sa ii faci un uppdate sau sa mergi cu ea la un service daca consola este modata atunci posibil sa fi luat virusi sau sa fie un bug pe jocul respectiv