| spinteca a întrebat:

Salut am un Samsung galaxy fit si vreau sami setez setarile pentru internet cum fac

Răspuns Câştigător
| heddy10 a răspuns:

Pai dupa ce-ti incarci cartela si cu tot cu net, vei primi de la retea (ex. Vodafone) un mesaj in care te atentioneaza ca vei primi alt mesaj cu setarile de web. Dupa ce primesti acel mesaj, o sa-ti apara un buton de "Install", iar daca il apesi, iti va instala singur setarile pe care le-ai primit in mesaj. Sper ca te-am ajutat.

| spinteca explică (pentru heddy10):

Auzi si incaz ca l-am sters fara sa vreau cum fac

| heddy10 a răspuns (pentru spinteca):

Pai in cazul asta nu prea stiu, incearca sa bagi din nou cartela si sa-l aprinzi, poate asa iti vor trimite iar setarile happy