| alexandruandy a întrebat:

am un Samsung galaxy mini 2 si vreau sa imi bag niste aplicatii jocuri pentru el si nu am internet pe el si vreau sa bag prin card si sa le instalez vreau niste linkuri de download pentr angry birds si alte jocuri cele mai multe funda!

4 răspunsuri:
| dogslover a răspuns:

Nu cred ca le poti baga direct pe card, dar ai nevoie d eun cablu USB mini pentru telefon, si de o aplicatie pe calculator de la Samsung [o gasesti pe site] care se numeste Samsung Kies. Desigur, aplicatia merge doar daca telefonul e smartphone. Astfel intrii pe aplicatie, de acolo intri pe net, si iti transfera de acolo pe telefon. In fine, oricum iti explica cum sa procedezi.

| danydd a răspuns:

Http://gallery.mobile9.com/ ar fi un site
de asemenea poti cauta jocurile pe google... le gasesti usor... si sa aiba terminatia apk

| danydd a răspuns:

Poti sa le pui si pe card si sa le instalezi nu te lua dupa dogslover

| dogslover a răspuns (pentru danydd):

E mult mai simplu asa, si nici nu-ti consumi netu' pe tell, deci...