| tudorghedut a întrebat:

Salut am un samsung galaxy mini si nu stiu cum pot sa trimit date prin bluetooth ma ajuta si pe mine careva va rog!

1 răspuns:
| Digital112 a răspuns:

Am si eu acelasi tel, o sa-ti zic pas cu pas : dai la setari apoi
wireless si retea, apoi
setari bluetooth
dai activare si-l dai pe vizibil, apoi
dai la fisierele mele si daca vrei sa trimiti ceva ti apasat pe acel lucru (care vrei sa il trimiti ) cateva secunde pana iti apare o lista cu mai multe chestii, si dai partajare si alegi bluetooth.
daca mai vrei sa ma intreabi ceva imi poti da un mesaj sau baga id meu : metin2_gg
Bafta.