| Shocky a întrebat:

Buna TPU vroiam sa stiu cum se trimit melodiile de pe Samsung galaxy mini prin bluetooth

Răspuns Câştigător
| ALXXXXXXXXXXX a răspuns:

Poi activezi bluetoothul si intri in ce vrei sa trimiti, ex: 1Poza persaoana cui vrei sa-i trimiti trebuie sa activeze si ea bluetoothul si dai optiuni, trimitere, bluetooth si cautare. el cauta automat conexiunea activa si iti apare numele lui dai ok si ii trimite
SUCCEs
FUNDa?

| Shocky explică (pentru ALXXXXXXXXXXX):

Iti multumesc nu stii cat m-am chinuit cu prietenii sa ne dam seama

| ALXXXXXXXXXXX a răspuns (pentru Shocky):

Imi pare bine ca te-am putut ajuta!