| Andyy007 a întrebat:

Salut

Am un Samsung galaxy s3 mini si mereu cand fac poza cu camera frontala, poza iese inversata...(flipped).

De ce?

Cum pot rezolva?

Mersi!

10 răspunsuri:
| AndrewAndy a răspuns:

Este o optiune....intri in camera. Dai pe camera frontala->setari->Salvare in oglinda si dezactivezi. Sper ca te-am ajutathappy

| DifferentKidd a răspuns:

Cauți și tu pe la opțiuni la poza respectivă. Poate ai acolo o opțiune de a roti imaginea.

| Andyy007 explică (pentru DifferentKidd):

Pai nu are nici o optiune de genul flip

| AndrewAndy a răspuns (pentru Andyy007):

Da meniul in romana si o sa gasestihappy

| Andyy007 explică (pentru AndrewAndy):

Nu este de gasit...ori se ascunde de mine ori chiar nu elaughing

| AndrewAndy a răspuns (pentru Andyy007):

Ai dat pe camera frontala?

| Andyy007 explică (pentru AndrewAndy):

Da mai, am cautat peste tot nu o gasesc.

| DifferentKidd a răspuns (pentru Andyy007):

Dai și tu cu degetul pe acolo... Poate găsești ceva... Descoperi tu.

| Andyy007 explică (pentru DifferentKidd):

Foarte util -_-