| Luci25 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S5660 Gio cu sistem de operare Android 2.3(asa l-am cumparat din magazinul vodafone), il am de 3 zile, cum ma pot conecta la wireless ca nu imi merge.Il am in romana.

5 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Setari/ wireless si retea setari wi-fi, si apesi pe primul de sus

| skama18 a răspuns:

Conectivity` wi-fi `pote iti cere parola care e spate la router si atat

| HipHop4Life a răspuns:

Salut. Mergi la Settings->Connectivity(sau daca nu gasesti connectivity cauti Wi-Fi)->daca nu gaseste el singur retele dai tu search.
Bafta

| Luci25 explică:

Am gasit dar nu pot sa ma conectez la router...

| denutza45 a răspuns:

Pai trebuie se dai in susul ecranului unde e ceva gri cu degetul il dai usor in jos apes pe primul (nu te lasi pana nu se face verde butonul)apoi problema rezolvata