| JustDoIt_3643 a întrebat:

Am un Samsung Star II.Cand intru in mesaje, imi spune asa:"Memorie insuficienta.Stergeti cateva fisiere pentru a primi mesaje noi", desi am sters toate mesajele.Am sters si jumatate din melodiile de pe telefon, in speranta ca o sa mearga.Acum am 1GB liber pe cardul de memorie si imi zice la fel cand intru in mesaje. V-as fi recunoscator daca m-ati putea ajuta.Multumesc anticipat! Dau FUNDA! happy

3 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Dai sa foloseasca cardul de memorie e setat pe memoria telefonului de asta face asa

| JustDoIt_3643 explică (pentru soul2soull):

Incerc sa aflu si eu cum anume.am cautat in setari mesaje, setari memorie.nu mai am idee unde as putea incerca.

| soul2soull a răspuns (pentru JustDoIt_3643):

Prin setari/ setari memorie interna sau externa trebuie sadea 2 optiuni folosirea memorie interne si folosirea sau salvarea pe memoria externa adica Micro SD-ul