| AdyAdytzul a întrebat:

Am un telefon Samsung Star 3 care nu-mi citeste cardul. Introduc cardul in telefon si nu se intampla nimic. Cand scot cardul imi zice : "Cardul de memorie a fost scos". Aveti o rezolvare? Multumesc anticipat. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ionutz03 a răspuns:

Baga-l pe calculator si formateaza-l in format fat32.

3 răspunsuri:
| anonim66231 a răspuns:

Fa asa :
imchide telefonul, baga cardul, porneste telefonul, du'te la setari >stocare>da in jos si cauta "montare card SD" (daca scrie "demontare card SD" in loc de "montare card SD " si ai cardul inauntru inseamna ca ar trebui sa mearga.)

| B3B3NI a răspuns:

Am avut problema ta. Uita-te la card si vezi ce scrie pe el.De ex pe al meu scrie HC. Daca ai la fel si nu il citeste mai este un tip de card(nu mai stiu cum se numeşte) il poti cumpara si va merge garantat.

| AdyAdytzul explică:

Am rezolvat. L-am formatat in PC, dar multumesc de raspunsuri happy