| KidDu_4448 a întrebat:

Salut.am un samsung wave s7230 si am o prb cu el, dintr. o data nu se mai aprinde, apas butonu de on, se aprinde, imi arata wave bla bla bla si dupa se stinge si se aprinde iar singur, iar imi arata wave bla bla bla si tot asa... ce ar putea avea, daca stie cineva, daca s. a mai lovit cineva de aceasta prb

Răspuns Câştigător
| kiNNNder a răspuns:

Eu la iphone am patit s-a blocat butonu si se tot aprindea si stingea... du'l la reparat da in orice caz NU baga surubelnita in el cum am facut eurolling on the floor in cel mai rau caz scoate'i bateriawinking [ nu costa cine stie ce reparatu.]

2 răspunsuri:
| OnnyMady a răspuns:

Telefonul are spart display-ul

| kiNNNder a răspuns:

Nu e spart display-ul ca daca era spart nu ii aparea aia cu wavewinking Mi'a mai zis un prieten. incearca sa scoti bateria apoi o bagi la loc si bagi telefonul la incarcat... sa imi spui daca a mers:d