| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am un sistem 2.1 de fapt am acest sistem din poza sau ce o fii
http://pret.3x.ro/Componente/Boxe/Boxe.htm
din stanga primul (boxe cjc- 312v) as vrea sa stiu daca 8 rms are pe o iesire sau atata suporta el intotal, am un astfel de sistem sau ce o fii dar il am de la cineva fara boxe si as vrea sa-i pun eu, lasati detalii de cati w - v-ati trebuie (poate am scis gresit v-ati, intelegeti voi) sistemul are 2 iesiri si 2 intrari dar asta cred ca stiati

Răspuns Câştigător
| eusefu a răspuns:

Da are 8 Watt in total, pai cam 2 watt un satelit si subwbofer 6 watt.