| CrisX a întrebat:

Am un sistem audio 6.1 (Logitech) si programul RealTek Sound Manager. Cum pot face sa imi mearga toate boxele? Mie acum imi merg doar 5 boxe din 6 si subwoofer-rul. Mentionez ca TealTek Sound Manager are optiune doar pentru sistemele 3.1; 5.1 sau 7.1.

Răspuns Câştigător
| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Pai nu-ti merge.Tu ai 6 boxe din care doar 5 iti merg si deci e vina placii tale de sunet deoarece nu are optiunea de 6.1, de recomandat ar fi sa-ti cauti o placa de sunet cu aceasta optiune.

-Numai bine.