| Stanciu_Marius_2001 a întrebat:

Am un sistem creative inspire t6060, si nu se aud toate boxele, uneori se aude numai o boxa, alte ori 2 sau 3, am zis sa il duc la un service dar ma gandeam ca pot gasi un raspuns aici despre ce este vorba, ofer funda.

Răspuns Câştigător
| Arthiom a răspuns:

Ori nu sunt bune cablurile de legatura si au contacte imperfecte pe undeva, ori e defect circuitul de face asa. In ambele cazuri trebuie sa mergi cu ele la un service sa vezi ce au. Mai e in garantie inca sistemul?

1 răspuns:
| Stanciu_Marius_2001 explică (pentru Arthiom):

Numai este in garanatie, dar nu cred ca o sa ma coste mai mult de 80 de lei o reparatie