| andrei_6998 a întrebat:

Am si eu o intrebare sunetul la laptop se aude dar cand vreau sa pun boxele sau sistemu nu se aude boxele doar boxa de la laptop iar sistemul funtioneaza la televizor. ce sa fac astept raspuns rapid.

2 răspunsuri:
| pufulete17 a răspuns:

Trebuie sa intri in control panel in audio and sound device si sa modifici acolo dupa ce tip de sistem ai.lasa un pm daca nu te descurcibig grin

| Ostro a răspuns:

Cam 2 posibilitati : 1 Sa nu ai intalat corect driverul de sunet
2 Sa ai mufa de iesire audio stricata