| LolLzz a întrebat:

am o problema...Ieri am ascultat muzica si mergeau toate boxele, am sistem 2+1 de la Creative si a doua zi se aude doar o boxa si aia mare, totusi daca setez balanta pe boxa care nu merge si dau pe maxim se aude foarte incet si nu stiu cum sa o fac sa mearga normal... FUNDA pentru raspuns corect

4 răspunsuri:
| georgedanielc a răspuns:

Vezi in partea destopului in stinga jos ai un difuzor(speakers da clik pe el si vezi la setari poate ai setari minime

| Robery a răspuns:

Pai ori sa deconectat un cablu, ori s-a rupt cv, sau nu sunt bune acele boxe, daca ai windows 7 acolo jos iti apare bara aia, si iti apare volumul, si daca iti apare un x pe el rosu inseamna ca e cv la sonor, sau daca nu scoate cabrurille din clc, de la boxe, si punele din nou, dar vezi sa fie pe culoare aceeasi

| aLeXsTiCk a răspuns:

Ipoteza mea este ca : ai ascultat muzica... stiu si eu cam prea TARE si sau spart boxelelaughing. Pls fundita

| Victorash123 a răspuns:

Posibil sau spart boxele...