| Diablo43 a întrebat:

am si eu un sistem home cinema LG 5.1 daca il conectez la pc se aude doar o boxa (din 5) iar daca bag un disc si pornesc muzica de pe el se aud doua boxe iar in celelalte un bazait foarte mic daca il dau la maxim (pe mut) trebuie sa pun urechea pe boxa ca sa aud bazaitul. ce ar trebui sa fac sa mearga toate boxele? ofer funda.

2 răspunsuri:
| daniel94d a răspuns:

Da ai placa audio 5.1
https://www.youtube.com/? gl=RO&tab=w1 cereri de tutoriale pe mess tutorialegameplay

| Diablo43 explică (pentru daniel94d):

Ce mi-ai dat aici?