| ChrispyPie007 a întrebat:

Am un sistem de boxe Serioux, 5.1, fără bluetooth. Înainte foloseam laptopul pentru a pune muzica pe el, si schimbam muzica de pe tel(cu Spotify). Dar m-am săturat de reclame. Acum tin telefonul la aux, si cand vreau sa o schimb, trebuie sa ma duc la telefon mereu sa o schimb. Intrebarea mea este: unde pot gasi un adaptor bluetooth(usb sau jack-mama) care sami permită să pun muzica la boxe, wireless?

Răspuns Câştigător
| Cristian_Darius_1999 a răspuns:

Gasesti pe eMAG, îi vreo 25 de lei!

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DB9L64BBM/
Mai poti face o chestie smechera numita sa platesti 20 de luna pentru Spotify Premium daca reclamele is asa rele:))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici
https://www.ebay.co.uk/......2999958372
cu free delivery, si 15 17 lei cu delivery world wide :)