| ĂăăAlexandra a întrebat:

Ce sa-mi iau pentru conectivitate >PC-Telefon, >Telefon-Pc? Cablu de date, adaptor wireless sau adaptor bluetooth?

Răspuns Câştigător
| Anticarul a răspuns:

Incearca sa fi mai explicit. Modelul telefonului? Pentru o conexiune ferma - cablu de date. Daca vrei doar transfer de date pe card - adaptor pentru card. Dar daca faci sincronizari, teme si alte lucruri care tin de PC Suite, cumpara un cablu de date.

| Anticarul a răspuns (pentru Anticarul):

Ms pentru funda happy gentongue

2 răspunsuri:
| andreibrebeanu a răspuns:

Ia-ti abdator bluetooth pentru ca poti sa te conectezi la mai multe telefoane