| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am un sony ericsson ca 800i, l-am conectat la pc si am selectat "transfer date", si din greseala am scos cablul de date fara sa mai selectez din pc "saftey remove". Apoi s-a inchis si cand vreau sa il pornesc sa face ecranul alb si dupa 3 sec se inchide. Ce pot face sa meaga din nou?

1 răspuns:
| ronin33dan a răspuns:

Du-te pe site-ul lor oficial si descarca updatarea de soft, conecteaza telefonul si fa reinstalarea softului in telefon, succes!