| JustYourLove a întrebat:

Heii TPUhappy:* va rog sa ma ajutati daca puteti. am un Nokia asa 200, si cand l-am conectat la cablul de date, am dat pe memorie de masahappy, dar cand sa il conectez iarasa(pentru ca am uitat sa imi pun o poza), am dat din greseala pe transfer media, iar acum cand am scos cablul si am dat iar pe memorie de masa, nu imi mai apare in calculator, si nu stiu ce sa fac. va rog ajutati-ma. dau FUNDA! multumesc:*

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ai dat un restart la telefon?

| JustYourLove explică (pentru sltlp):

Da am dat.sad

| sltlp a răspuns (pentru JustYourLove):

Coiudat, ia vezi, la versiune firmware, ceva nou si tu nu ai pus?

| JustYourLove explică (pentru sltlp):

In sfarsit am reusitttlove struck am formatat cardul, apoi am oprit si am repornit telul, si merge:X:X