| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am un stick pe care am niste clipuri personale si cand l-am introodus in pc imi vede doar un text document de pe stick dar videoclipurile nu, si imi arata ca e plin..cum pot sa fac sa recuperez videoclipurile fara sa reformatez stick-ul pentru ca ma tem sa nu le pierd de tot? ..merci happy

Răspuns Câştigător
| vioricavio a răspuns:

Exista un program cu care poti recupera date sterse din pc sau de pe carduri de memorie, stick etc.Incearca l poate te ajuta: http://descarcaprogramepc.blogspot.ro/......e-hdd.html