| TbW a întrebat:

Salut. Am un subwoofer Edge cu stație incorporată și s-au ars finalii. Pe altă statie merge.
Se mai pot schimba finalii?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Se pot schimba cu altii exact acelasi model cum sunt acestia originali sau echivalent, doar un electronist stie sa i ti zica, esti sigur tu ca s au ars finalii? Se putea arde si altceva trebuie masurat ai masurat piese tensiuni?

| TbW explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu am măsurat. Dar cred că finalii deoarece stația pornește dar nu se mai aude. Decât huruie foarte încet