| Eternal a întrebat:

Salut.Am un telefon Alcatel Tribe 3041D si am incercat sa pun ceva jocuri pe el in format jar,jad, apk si n-a mers. Poate stiti voi ceva site-uri sau programe precum si mobogenie,(am incercat pe el, am pus adaptorul telefon-pc si am pus sa scaneze si nu a gasit nimic). Poate stiti voi prin ce formate se deschid jocuri si aplicatile mobilului meu.Dau funda daca ma ajutati

5 răspunsuri:
| pbsolver a răspuns:

Nu ai pe ecran piata de aplicatii?

| Eternal explică (pentru pbsolver):

Am dar nu pot intra

| pbsolver a răspuns (pentru Eternal):

De ce nu poti intra?

| Mark_Donea_2000 a răspuns:

De pe ce leai descarcat?
Daca leai descarcat de pe magazin play merge sigur dar daca leai descarcat de pe altele atunci nusht. Inceaca sa le stergi pe acelea dai o reformatare ca in fabrica apoi daca nu ai magazin play intra pe waptrick si acool gasesti care vor merge

| Eternal explică (pentru Mark_Donea_2000):

Waptrick e primul site pe care am incercat