| MicutzuDragutzu a întrebat:

Am un telefon Allview A6 Quad care are urmatoarele specificatii: http://s16.postimg.org/iy4efx5ed/Screenshot_2015_02_25_1 7_10_08.png

Intrebarea mea este: Pot face upgrade la 4. 4KittyKat? Si daca da, cum pot face acest upgrade? Mentionez ca am dat la "Actualizare de sistem" si am reusit sa fac upgrade doar la numarul de versiune(De la A6. Quad.v11 la A6. Quad.v16), in rest nimic.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Imi pare rau ca nu-ti pot da un link acuma. Nu merge site-ul lor dar intra la Allview pe site si vezi ca la fiecare telefon se explica cum se face update.