| EqulibrE a întrebat:

Salut, am un telefon motorola ex115 si nu pot vedea videoclipuri pe youtube, ma poate ajuta cineva? dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| eduardpuiu93 a răspuns:

Pt ca nu are 3G, adica daca nu ai 3G nu prea reusesti sa faci videostreaming ( adica sa te uiti pe youtube). Pt a folosi youtubeul de pe un telefon mobil, e necesar sa folosesti un smartphone care are retea 3G ( 2100MHz ). Din cate vad, telefonul tau Motorola ex115 are doar retele 2G ( adica 900 si 1800 MHz ).