| Andrey_9657 a întrebat:

recent mi-am cumparat un telefon (motorola ex115) de la cosmote internity.Sincer nu pre sunt multumit de el: se stinge, imi dispar iconurile de la meniu, imi dispare scrisul si imaginea de fundal etc.
Oare il pot schimba cu alt telefon (este in garantie) dau funda pentru cine ma poate ajuta

Răspuns Câştigător
| OaKi12 a răspuns:

Pai, daca e in garantie il duc ori la service, ori daca nu merge reparat, iti dau altul, dar acelasi model, in schim poti sa ceri sa iti dea alt model doar ca trebuie sa dai o diferenta de bani daca e mai scump. Fundabatting eyelashes?

2 răspunsuri:
| Mytzyy a răspuns:

Ai facut o alegere proasta cu Motorola
Motorola sunt cele mai proaste telefoane podibile jafuri daca vrei te poti duce cu el la cosmote sau la cineva care poate sa til repare

| Nicol_4258 a răspuns:

Daca mai are inca garantie te poti duce cu el inapoi la reprezentanti si il vor trimite inapoi in service sa vada ce are ca asa am patit si eu