| GeorgeGabriel a întrebat:

Am un telefon Nokia 6700 si se inchide cand unblu cu el dc? cine ma ajuta FUNDA

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nokia 6700 este un telefon surprinzator de bun ...problemele de fiabilitate nu il caracterizeaza!
Poate sa fie o problema legata de baterie sau mico-procesorul care nu mai face contactul bine!
... oricum, trebuie sa il duci la service ca sa afli
Cel mai probabil este doar un contact defectuos...dar nu se poate repara de acasa

| Valy4567 a răspuns:

Păi e normal să se închidă. Orice telefon se închide dacă îl ţii câteva secunde fără să apeşi pe vreun buton de al lui.

| Leon16 a răspuns:

Probleme cu softul consulta si tu un specialist!

| Andrei00RoLLer a răspuns:

Pai ar cam trebui sa il desfaci si sa il cureti dupa sa ii schimb folia care conecteaza dispaiul si bateri si circuitulbig grin