| yonnootz a întrebat:

Am un telefon Nokia Lumia 710 de curand si nu ma prea pricep sa transfer niste fisiere cu Windows Phone 8.
De exemplu am luat cateva jocuri pentru el si le am pe PC iar eu vreau sa le pun pe telefon, sau sa pun un film pe telefon. Am reusit doar sa il sincronizez sa pun pozele de pe el pe PC dar din PC pe telefon nu am reusit.
Da stiti voi vreo metoda si ma puteti ajuta si linkuri utile va rog sa postati aici.
Multumesc pentru ajutor!

2 răspunsuri:
| tudor417 a răspuns:

Ai nevoie de aplicatia numita zune!
Poftim linkul:http://www.nokia.com/ro-ro/suport/produs/lumia610/
Funda!;)

| DjFlood a răspuns:

Nokia ovi suite.