| romyk a întrebat:

Am un telefon samsung corby cumparat dintr-un magazin gsm la mana a doua si nu ii stiu codul de securitate. Se poate reseta cumva la cel initial?

Răspuns Câştigător
| nonny50 a răspuns:

Da,dar trebuie resoftat telefonul!

4 răspunsuri:
| nonny50 a răspuns:

Da! Nu poti sa i faci altceva!

| LoliTa_7237 a răspuns:

Pei intri in meniu la setari, apoi dai la securitate.si vezi acolo de ce ai nevoie.
daca te referi la blocarea inteligenta...e aiurea ca eu d ex. fac un,, i,, si nu mg:@dar... apare un lacatus.si apezi p alawinking

| LoliTa_7237 a răspuns:

Merge sa resetezi.
dai la setari, apoi la reinitializare setari si sunt 3:profiluri telefon
ecran si lumina
setari telefon
apoi resetezi ceea ce doresti

| romyk explică:

Deci sa inteleg ca singura optiune este sa resoftez telefonul?