| Xenoverse a întrebat:

Salut, am un telefon Samsung Galaxy A5 2017 si am sters widget-ul cu vremea si vreau sa-l pun inapoi, aveti vreo idee?

Răspuns Câştigător
| DoctorWh0 a răspuns:

Incearca sa apesi lung pe un punct liber de pe ecranul tau cand telefonul este pornit. Ar trebui sa apara un meniu cu mai multe obtiuni. Apasa pe widgets si apoi apasa lung pe widgetul care vrei sa il pui pe ecran

1 răspuns:
| PainTech a răspuns:

Incearca sa tii apasat pe ecranul de pornire -> Widgeturi si ar trebui sa apara acolo.