| Jelly55 a întrebat:

Am un telefon samsung galaxy ace si nu stiu cum sa pun jocuri gratis pe el... sugestii big grin?

Răspuns Câştigător
| Luciano2b2 a răspuns:

Samsung galaxy ace (s5830) sistem de operare android 2.3 gingerbread poate rula aplicatii direct de pe android market, iti stau la dispozitie mii de apps happy, lucrez in domeniu daca ai intrebari legate de telefon mi le poti pune

3 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Nee nu te chinui asa de obicei iti da un cablu de date happy USB ma gandesc intri pe site-uri din pacate nu stiu si iei de pe site-uri pentru ca asa prin internet nu-s cum vei gasi si daca nici nu sti ceva site-uri nu-s ce sa zici daca gasesti asa x_X.

| LittleMissCupcake a răspuns:

Buna. Ei bine, eu nu sunt sigura daca acest telefon are ca sistem de operare android, dar cred ca da. Daca da si ai internet pe el, poti intra pe Android Market si acolo sunt mai multe aplicatii. Dai pe jocuri, si cauti jocurile gratis. Sunt foarte multe.Dar pentru asta trebuie sa fi conectat la net si sa ai android. Succes.

| andreiss99 a răspuns:

De pe magazin play.