| LDEGM2100 a întrebat:

am un telefon Samsung galaxy young gt-s6310 pot sa folosesc conexiunea de internet de la pc pe telefon prin cablu USB,si daca ar fi sa-mi cumpar un router wireless cum il configurez cu conexiunea mea de la rcs&rds pope, am citit pe niste forumuri ca ar fi imposibil de configurat cu conexiuni de tip ppoe

Răspuns Câştigător
| perladunarii a răspuns:

Salut, nu poti folosi netul de pe pc prin intermediul unui cablu de date!
Aia cu configuratul e o aberatie, cum sa nu poti, iti iei un rooter si in manualul lui iti scrie exact ce setari trebuie sa faci, apropo trebuie sa ai userul si parola de la rds, cu care te conectezi tu pe care trebuie sa le bagi in rooter, de asemenea trebuie sa scrie in manual! Iti las o lista cu rootere de la cele mai ieftine la cele mai scumpe! Bafta
http://bit.ly/1710eYO