| totuldesprenimic a întrebat:

Am un router wireless TP-LINK TL-WR740N merge bine dar dupa de exemplu 6 ore imi apare No internet conection la iconita de internet este un semn al exclamarii galben. Daca bag cablul in pc nu in router merge netul. Routerul e configurat corect folosesc ppoe de la rds. Daca cumpar altul tot asa face? As vrea sa cumpar un TP-LINK TL-WR1042ND! DAU FUNDA!

1 răspuns:
| AdrenalinTm a răspuns:

Ori pica netul uneori, ori nu rooteaza bine netul are vreun bug, fai un upgrade de firmwere(daca nu sti iti explic cum se face), ori placa ta de retea nu este instalata corect