| Belengherul a întrebat:

Am un telefon Samsung Mini 2 s6500 si nu reusesc sa-mi activez serviciul webnwalk de la Cosmote. Inainte am mai avut activata optiunea asta pe acelasi telefon, dar acum nu-mi mai iese. Imi tot zice ca nu e compatibil telefonul meu. Am creat profile, dar degeaba. Cum pot rezolva situatia?

1 răspuns:
| JASMYNA88 a răspuns:

Auci. mergi la cosmote sa il rezolva ei. asa si la mine Samsung galaxy advance. mi l-au rezolvat rapid si gratis. sau eventual suna la ei si iti trimit instructiunile prin mail.