| BigDaddy a întrebat:

Salut.Am un telefon Samsung star 3 si vreau sa stiu daca pot mari capacitatea de stocare a jocurilor.Adica nu pot sai nstalez decat un numar de jocuri.Pot sa instalez mai multe jcouri.Este de la setari sau ceva.Si daca stiti daca merg jocurile in landscape.Stiti un site bun cu jocuri ca am cautat dar nu gasesc unu bun.

2 răspunsuri:
| hello1234 a răspuns:

Scuze ca nu iti raspund dar nu stiu. si eu am acelasi tel si as vrea sa te intreb cum iti instalez jocuri pe el?

| BigDaddy explică:

Este foarte simplu sa instalezi.Stiu un site dar nu stiu sigur daca merg totate jocurile.Dar pana gasesc un site mai bun uite asta corby2downloads.com.Eu vreau jocuri 3D gen NFS Hot Pursuit ceva de genu. Bafta