| BigDaddy a întrebat:

Salut.Am un telefon Samsung star 3 si vreau sa stiu daca merg jocurile 3d.Ca m-am plictisit de cele 2d. Daca merg dati-mi si mie un site.

4 răspunsuri:
| Lykan a răspuns:

Daca ai android este posibil dar daca se poate trebuie sa vina inclus in telefon un site

| lopaca97 a răspuns:

Poti incerca crusade of destinity, earth and legend, need for speed shift, minecraft poket edition daca il joci, si altele
sper ca te-am ajutat!

| BigDaddy explică:

Stiu un site unde pot gasi jocurile astea.

| 0rlando a răspuns (pentru BigDaddy):

Stai calm, sunt foarte puține jocuri 3D care merg pe telefonul ăla și sunt jalnice.