| Paulxdsdsds a întrebat:

Am un Vodafone smart 7 prime de o zi..In dimineata asta nu se mai aprindea. Ce as putea face? Va rog mult!

Răspuns Câştigător
| Iunix a răspuns:

Du-l de unde l-ai luat, dacă nu mai funcționează, iar tu nu i-ei făcut nimic cei de la magazinul de unde l-ai cumpărat sunt obligați să-ți repare telefonul sau să-ți dea altul.

3 răspunsuri:
| lovecatsnow a răspuns:

Poate ca s-a descarcat peste noapte. Pune-l la incarcat si mai incearca sa il aprinzi dupa 30min. Mai poti incerca sa ii scoti bateria. Daca nu merge, sigur ai garantie la el, daca spui ca il ai doar de o zi se poate sa fie o defectiune din fabrica

| Paulxdsdsds explică:

Multumesc mult! o sa il duc la garantie. lovecatsnow bateria nu este detasabila iar azi de dimineata aveam bateria plina la el. am mai vazut o metoda de al reseta cu pc, dar e cam dificil!

| Paulxdsdsds explică:

A pornit! mama ce ma bucur rolling on the floor