| MrXander a întrebat:

Am un Yezz Andy 5EI si am o problema. Nu imi merge Magazin Play ("Nicio conexiune) si am observat ca nu se sincronizeaza conturile google. Ma poate ajuta cineva? Multumesc mult

6 răspunsuri:
| ady18 a răspuns:

Ai aflat ce sa-i faci? Am si eu aceeasi problema!

| ady18 a răspuns:

Scz ca am rasp asa de tarziu!
Am si eu acelasi telefon.
fi atent/a Dai la gps si seteazati locatia ( dai locatie automata)
Pe urma intra in magazin play si o sa-ti zica sa accepti aia cu setari de confidentialitate si gps dai accept si gata!

| AlecuAlex a răspuns:

Aceiasi problema o am si eu pe un Orange zali numai ca ru l-am rootat daca gasesti ceva ma anunti si pe mine?; D

| Tibucanu_Cosmin_1997 a răspuns:

Am avut aceiasi problema cu un Samsung si am resetat telefonul, iar apoi a mers

| bysorin a răspuns:

Ora si data sunt problema vezi sa fie corectw

| Alexandru_Alex_1999_H73z a răspuns:

Are o problema cu androidu si de aia face asa si eu am avut aceias problema si i-am dat ubdate la tel si nu so mai facut da l-am dus la cosmote de unde l-am loat si mi lo facut da o bagat android 4.2.2 si acuma merge
Incearca ai tu daca mai ai garantie BAFTA