| Rambo1874 a întrebat:

Dupa ce imi instalez skype-ul si il pornesc imi apare o eroare care zice : Failed to get proc address for GetLogicalProcessorInformation ( KERNEL32.dll ). Stie careva cum sa o rezolv? Mersi ^_^

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://community.skype.com/......-p/1787546 dezinstaleaza versiunea care o ai si instaleaza versiunea de pe acest link

7 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Incearca alte versiuni pentru Skype. Site-ul Hippo File contine o vasta arhiva cu versiuni anterioare de softuri. Eu folosesc v.5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce versiune de skype si ce windows opereaza la tine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banuiesc ca ai windows xp sp 3

| CălinPL a răspuns:

Probabil ai windows 8 sau daca nu ai windows trebuie sa fie de la skype poate ca nu e o versiune potrivita.

| Botos_Adi_1980 a răspuns:

Da mie nu-mi merge si daca am incercat asa

| vaseanaziru a răspuns:

Cred ca windows nu primeste aceasta versiune de skype..sau nu-l suporta//