| Andrei1Profi1 a întrebat:

Am vrut sa-mi reinstalez Windows 10, a mers totul bine, am conectat stick-ul la laptop, am intrat in bios, am selectat stick-ul, dupa am iesit din bios si m-a dat in windows setup, am parcurs toti pasii cu succes, am asteptat sa se instaleze vreo 10 minute, dupa s-a dat restart automat si m-a dat iar in windows setup si asa face intr-una. Ce pot face?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Scoti stickul inainte sa isi dea restartlaughing

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Uneori se mai intampla asta, daca lasi stick-ul in el, incearca sa il scoti dupa ce se stinge si isi da restart si 100% nu o sa mai faca asa si o sa iti intre direct in Windows happy

| Utilizator23124 a răspuns:

Ori scoti sticku inainte de restart, ori intri in BIOS si pui sa booteze de pe HDD/SSD unde ai instalat tu windwosul, as recomanda a doua varianta.