| danpopa a întrebat:

Salut, an orange f100 3g, cind vreau sa ma conectez cu el la pc imi propune sa instalez o programa dar la sfirsit scrie ca nu gaseste nimic, am instalat si o programa de pe discul care mergea in complet dar nu a ajutat.

Răspuns Câştigător
| titi a răspuns:

Incearca sa-l conectezi prin cablu, pe o mufa USB.PC-ul trebuie sa-l vada ca "unknown device" si sa ceara instalarea driverelor.Alte dispozitive cu conectare USB (imprimante, stick-uri) sunt vazute de PC? Daca da, de vina s-ar putea sa fie o setare neactivata din BIOS (e dezactivata "legacy usb device").