| alex2009 a întrebat:

Salut are cineva cont pe Dropbox? Mie mi se pare un site foarte bun pe care iti poti pastra datele, documente sau poze in siguranta si daca le pierzi din pc sti ca le poti recupera fara probleme de pe dropbox https://www.dropbox.com/referrals/NTYyMDgxODM5. Voi ce parere aveti de acest site?

Răspuns Câştigător
| karellen a răspuns:

E destul pentru fisierele importante (documente). ca doar n-o sa faca nimeni backup online la filme, muzica sau jocuri

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu ofera decat 2gb pentru varianta free.

| karellen a răspuns:

Da, eu am si e foarte util ca solutie secundara de backup.