| CryShiAtat a întrebat:

Aş avea nevoie de câteva păreri. Este vorva despre pagina mea de Facebook unde îmi place să postez poveşti şi gândurile mele în general. Şi aş vrea să ştiu ce cred ceilalţi depsrea postările mele. https://www.facebook.com/gandurilemelevorfiauzite?ref=hl MULŢUMESC ANTICIPAT!
Cea mai detaliată părere priemşte fundiţă+vot. :)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit si aici, si am citit si intrebarile-raspunsurile tale...
Scrii foarte frumos si cred ca esti o fata speciala...
Voiam sa te intreb ceva...tu acum esti cu baiatul acela, Eric? Adica ai o relatie cu el, sau am inteles eu gresit?

| CryShiAtat explică (pentru anonim_4396):

Am fost insa acum din păcate nu deoarece el a plecat acum 5 luni în Franţa înapoi. Iar cum eu nu voiam o relaţie la distanţă care sa îl rănească.

2 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Pagina ta este doar la început așa că ai nevoie de niște persoane care să țină pagina activă mult timp.

Postările sunt bune, continuă tot așa.