| vladv26 a întrebat:

Salut, as dori niate idei pentru un canal de youtube. As vrea sa incep un canal cu o tema care nu exista in romaia. Aveti ceva idei? Ce videoclipuri ati dori sa vedeti dar nu gasiti decat in alta limba?

3 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

Pai ca sa mearga canalul de youtube trebuie sa fie in orice caz ceva amuzant sa rada lumea si sa iti faci publicitate. Inainte cel mai bine ar fi sa faci filmulete scurte si amuzante sa treci din unul in altul sau diferite live-uri.

| NONAME113 a răspuns:

1.Daca iti plac jocurile sau un anumit joc poti incepe sa postezi tutoriale despre errori din joc sau sa filmezi cum te joci pe acel joc.ex:daca joci minecraft poti sa faci tutoriale despre schimbarea skinului, cum sa instalezi un mod, cum sa faci un server etc.
2. Poti sa faci unboxing
3. Tutoriale despre cele mai frecvente probleme a calculatoarelor sau a laptopurilor+rezolvarea lor
4.Topuri la fel ca Atentie, Cad Mere; Zaiafet Sau top opt

| SamyBro a răspuns:

Eu as zice ca ai nevoie mai intai de lectii de romana