| Darr1u5 a întrebat:

Salut,
As dori sa achizitionez un sistem de boxe pentru PC, tip 5.1, cu sunet/bass de calitate buna si la un pret bunicel.
Ce parere aveti despre: http://www.emag.ro/boxe-5-1-a-slot-usb-sd-fm-110w-rms-ms 110/pd/DR5W83BBM/?

Ce altceva imi puteti recomanda (pana in 250lei)?

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Eu am avut asa ceva si nu am fost multumit. Este adevarat ca avea bass, foarte puternic, chiar deranjant, si in rest nimic. Ce-i drept, la un pret mic nu poti avea mari pretentii de calitate.