| LiLlYAnNe a întrebat:

As dori sa caut daca exista programe pentru aflarea parolei.Multumesc Anticipat!

6 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Da, exista. Exista strategii de aflare a parolei in care se folosesc diferite programe.

| andrei123 a răspuns:

Imi pare rau dar nu exista asemenea programe! tot ce vei gasi vor fi programe care contin virusi sau chestiile de genu trimite parola si id si id victimei sunt o mare plesneala, daca vei trimite iti poti lua adio de la cont. de ce crezi ca ar mai fi facut yahoo parole, ca sa fie sparte? singurul mod prin care poti afla o parola e sa instalezi pe calculator un keyloger (memoareaza tot ceea ce scrii pe pc, inclusiv id si parola) si sa chemi lumea la tine sa itre pe mess, atunci o sa faci rost de parola! sau daca stii datele unui cont de mess poti sa i resetezi parola, alceva nu poti face pentru a,, sparge'' parola cuiva! sper ca te am lamurit @

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Parola de Messenger pentru ca daca despre el e vorba, eu zic ca nu este. big grin si daca ai gasit ceva pe net sa`mi zici si mie laughing. Toate programele pe care le vezi tu pe net cu aflarea parolei sunt doar niste facaturi, sau pot si niste virusi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.ymvista.com/......r-atentie/ citeste asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doresc sa imi caut parola pentru id sgeo51@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mias dori sa-mi aflu si eu parola de la id alejandro_cfr