| Veboy a întrebat:

exista vreo modalitate pentru aflarea anonimilor de pe ASK.FM, aplicatia aceea de pe facebook, dau funda, multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

Nu există, tocmai de aceea există anonimatul.

| BubbleWhitee a răspuns:

Nu. happy

| coco4000 a răspuns:

Daca sunt anonimi nicio sansa. Ei nu isi pun numele sau vreo adresa doar sa le spui celor de la ask.fm sa iti dea lista cu ip-urile lor ceea ce e cam imposibil avand in vedere ca e o baza potrejata

| Veboy explică (pentru coco4000):

Multumesc oricum

| EmillyC a răspuns:

Nu se poate sa aflii cine iti trimite intrebari cu anonim, dar poti scoate anonimul. Doar intri in setari, dai pe confidentialitate si acolo o sa iti apara confidentialitatea intrebarilor, pe urma iti apar aceste variante :
•Permit adresarea întrebărilor anonime.
•Nu permit adresarea întrebărilor anonime.
Si dai pe a doua varianta.happy Sper ca te-am ajutat. c: Funda? ^^.