| ionutbeach a întrebat:

Salut as dori sa imi achizitionez acest Laptop http://pdmedia.ro/......M-HDD-20GB as vrea sa stiu daca o sa imi mearga windows 7 sau 8 si as vrea sa stiu daca ar merge bine pentru birou nu pentru jocuri pentru muzica facebook etc

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

E numa bun pentru windows 98, si ascultat muzica pe el.

| SouLIce a răspuns:

Este foarte slab... nu merita nici macar pentru office

| heldeN a răspuns:

E foarte slab chiar si pentru office, deci nu-ti recomand sa-l cumperi

| ionutbeach explică:

Pai si atunci ce sa imi iau ieftin bun dar descond hand sa ma incadrez in 400 de ron ca am vazut ca nu pot sa fac rata ca n-am 18 ani