| PIPER23 a întrebat:

Salut, as dori sa imi achizitionez un aparat foto (Nikon,Canon, Sony) undeva in jur de 1000lei. Ceea ce ma intereseaza pe mine mai mult, pe langa poze decente, este cat timp poate un aparat de genul sa filmeze? As vrea sa stiu ce anume ii influenteaza capacitatea de filmare, bateria, modul de alimentare, memoria.
Precizez ca vreau sa il achizitionez pentru a filma vidoclipuri artistice, in interior, care desigur dureaza mult.
Multumesc!

1 răspuns:
| ratflorin a răspuns:

Salut, in jur de 1000Ron o sa gasesti doar un aparat foto second-hand. Durata de filmare conteaza de capacitatea de memorie si de acumulatorul aparatului